• user warning: Table './tatraclimb/node_comment_statistics' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT last_comment_timestamp, last_comment_name, comment_count FROM node_comment_statistics WHERE nid = 60 in /nfsmnt/hosting1_1/a/0/a08da597-3b51-41ce-820b-2232fa3c3de0/tatraclimb.sk/web/modules/comment/comment.module on line 596.
  • user warning: Table './tatraclimb/node_comment_statistics' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT last_comment_timestamp, last_comment_name, comment_count FROM node_comment_statistics WHERE nid = 59 in /nfsmnt/hosting1_1/a/0/a08da597-3b51-41ce-820b-2232fa3c3de0/tatraclimb.sk/web/modules/comment/comment.module on line 596.
  • user warning: Table './tatraclimb/node_comment_statistics' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT last_comment_timestamp, last_comment_name, comment_count FROM node_comment_statistics WHERE nid = 58 in /nfsmnt/hosting1_1/a/0/a08da597-3b51-41ce-820b-2232fa3c3de0/tatraclimb.sk/web/modules/comment/comment.module on line 596.
  • user warning: Table './tatraclimb/node_comment_statistics' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT last_comment_timestamp, last_comment_name, comment_count FROM node_comment_statistics WHERE nid = 57 in /nfsmnt/hosting1_1/a/0/a08da597-3b51-41ce-820b-2232fa3c3de0/tatraclimb.sk/web/modules/comment/comment.module on line 596.
  • user warning: Table './tatraclimb/node_comment_statistics' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT last_comment_timestamp, last_comment_name, comment_count FROM node_comment_statistics WHERE nid = 56 in /nfsmnt/hosting1_1/a/0/a08da597-3b51-41ce-820b-2232fa3c3de0/tatraclimb.sk/web/modules/comment/comment.module on line 596.

Svet

Treking a expedície v Himalájach

Treking a expedície v Himalájach
Trvanie: 14 a viac dní
Náročnosť:

Tajomný svet Himaláji láka vôňou rododendrových pralesov nad ktorými sa vypínajú sídla bohov. Miesta po ktorých chodili legendy horolezetva. Messner, Kukuczka, Tenzing, Hillary či Psotka. Všetci tí na ceste za svojími snami prechádzali touto nádherou a mierili vysoko do sveta, kde živly z človeka odplavia aj posledné nánosy civilizácie a umožnia mu opäť sa pozrieť na svet okolo, ale hlavne na seba samého inými, čistými očami. Očami dieťaťa, ktoré ešte dokáže snívať.

Bolívia

Bolívia
Trvanie: 14 dní
Náročnosť:

Bolívia je jedinou krajinou na svete, kde prevažujú potomkovia indiánov nad potomkami španielskych dobyvateľov, conquistadorov. V ich horách sú roztrúsené dedinky, ktoré ožívajú pri farebných fiestach a oslavách kresťanských svätých i indiánskych bohov. Bolívia síce patrí medzi menej známe krajiny Južnej Ameriky, rozhodne však neprávom.

Aconcagua

Aconcagua
Trvanie: 21 dní
Náročnosť:

Vento Bianco-obávaný silný vietor, ktorý rýchlosťou 100 km/ hod bičuje svahy najvyššej hory Južnej Ameriky Aconcagui. Spolu s jej výškou 6962 m je najväčšou prekážkou na ceste k vrcholu. Nedajte sa zmiasť vžitou predstavou, že výstup na tohto giganta je ľahkou korisťou. Hora k sebe pripustí len pripravených. Možno ste to práve Vy!

Novozélandská veľká trojka

Novozélandská veľká trojka
Trvanie: 21 dní
Náročnosť:

Aoraki,Tititea-takto nazývali Maori pôvodní obyvatelia Nového Zélandu vysoké hory pokryté ľadovcami, ktoré sa vypínajú nad dažďovými pralesmi, len na skok od rozbúreného Tasmanského mora. Verili,že na ich vrcholoch sídlia bohovia. Poďte sa s nami presvedčiť či sa nemýlili.

Ľadový príval

Ľadový príval
Trvanie: 14 dní
Náročnosť:

Kanadské ľadové Eldorádo! To pravé miesto pre tých,ktorý majú radi ľad, zimu, divočinu a dobrodružstvo. Pre ľadolezcov so skúsenosťami z lezenia viacdĺžkových ľadov, ale aj pre začiatočníkov,ktorý majú odvahu isť "do ohňa" a zdokonaľovať sa za pochodu v reálnom svete najlepších ľadopádov na svete. Tak neváhajte! Nabrúste zbrane a pridajte sa k nám!


V prípade záujmu o daný program využite kontaktný formulár, alebo nám zašlite email na adresu info@tatraclimb.sk.

Theme provided by Danetsoft under GPL license from Danang Probo Sayekti